Wielkanocny nastrój zagościł również wśród Pacjentów i Pracowników Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego naszego Szpitala. Świąteczne spotkanie było okazją do wspólnego spędzenia czasu przy tradycyjnych potrawach oraz złożenia sobie życzeń.
Serdecznie dziękujemy Personelowi za organizację spotkania, Księdzu Ryszardowi za modlitwę i błogosławieństwo, a także całemu Działowi Żywienia za przygotowanie wyśmienitych potraw.
Biuletyn Informacji Publicznej 
