Zapytanie

Sieradz, dn. 24.08.2023 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

1. Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu, ul. Armii Krajowej 7, 98-200 Sieradz

adres poczty elektronicznej (e-mail): sekretariat@szpitalsieradz.pl

adres internetowy: www.szpitalsieradz.pl

zaprasza do złożenia oferty na: wykonanie zdjęć RTG zębów.

1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonania zdjęć RTG zębów.

Usługi będą świadczone na podstawie skierowania wystawionego przez Udzielającego zamówienie.

Przyjmujący zamówienie nie ponosi kosztów transportu pacjenta.

Udzielający zamówienia wymaga, aby badania świadczone były przez osoby posiadające uprawnienia i kwalifikacje zawodowe i inne wymagania podmiotowe określone w przepisach ogólnych. Udzielający zamówienia wymaga, aby przedmiotowe usługi wykonywane były na sprzęcie medycznym posiadającym aktualne testy i świadectwa.

Udzielający zamówienia wymaga, aby Przyjmujący zamówienie poddał się kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie wymagań określonych w szczegółowych materiałach informacyjnych o przedmiocie postępowania.

Przyjmujący zamówienie zobowiązany jest do prowadzenia dokumentacji medycznej osób objętych usługami, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów.

Cena jednostkowa powinna zawierać całościowy koszt usługi i konsultacji.

Wynagrodzenie za świadczone usługi rozliczane będzie po wykonaniu usługi, jako iloczyn liczby osób i ceny jednostkowej za świadczone usługi.

Zapłata za wykonane badania będzie następowała na podstawie wystawionych faktur przez Przyjmującego zamówienie w okresach miesięcznych, wraz z dołączonym imiennym wykazem ilości świadczonych usługi i rodzajem usługi w terminie 30 dni od daty dostarczenia Udzielającemu zamówienie prawidłowo wystawionej faktury wraz z wykazem.

1. Termin realizacji umowy: od dnia 01.09.2023 r. do dnia 31.12.2024 r. (16 miesięcy).
  1. Kryteria wyboru ofert: 100% cena (najniższa cena, waga kryterium – 100% cena).
  1. Sposób przygotowania oferty i jej zawartość:

Ofertę należy sporządzić w języku polskim, w formie pisemnej. Kompletna oferta musi zawierać:

• Wypełniony formularz ofertowy – załącznik nr 1; przy czy ceny określone w złożonej ofercie nie ulegną podwyższeniu przez cały okres realizacji zamówienia; cena ofertowa powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia; cena ofertowa musi być podana w złotych polskich cyfrowo i słownie.
  • Pełnomocnictwo(a) do działania w imieniu wykonawcy (podpisanie oferty, reprezentowanie wykonawcy, ewentualnie inne działania np. podpisanie umowy) – o ile umocowanie(a) osoba(ób) występującej(ych) w imieniu wykonawcy nie wynikają z innych złożonych dokumentów (jeżeli dotyczy).
  1. Miejsce i termin złożenia ofert:

Ofertę należy złożyć do dnia 28 sierpnia 2023r. do godz. 15.00 w Biurze Podawczym Szpitala lub mailowo na adres: metorg@spzozsieradz.pl w tytule z napisem „Oferta – wykonywanie zdjęć RTG zębów”.

Termin związania z ofertą: 30 dni.

1. Osoby wskazane do kontaktu: Pani Małgorzata Gawron, tel. 43-822-40-99,

e-mail.: metorg@spzozsieradz.pl