Zapytanie

Notatka Służbowa dot. zapytania o cenę w zakresie:

Świadczenia w zakresie diagnostyki laboratoryjnej – toksykologicznej oraz konsultacji specjalistycznych

Wpłynęła jedna oferta.

Postanowiono wybrać ofertę: SP ZOZ Centralny Szpital Kliniczny UM w Łodzi, ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź.

Sieradz, dn. 7.12.2023 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

1.     Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu, ul. Armii Krajowej 7, 98-200 Sieradz

adres poczty elektronicznej (e-mail): sekretariat@szpitalsieradz.pl

adres internetowy: www.szpitalsieradz.pl

zaprasza do złożenia oferty na: wykonanie badań toksykologicznych.

2.    Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonania badań toksykologicznych całodobowo w trybie pilnym.

Badania  będą wykonywane na podstawie skierowania wystawionego przez Udzielającego zamówienie, całodobowo w trybie pilnym.

Udzielający zamówienie zapewni transport materiału biologicznego do miejsca badania.

Wydanie wyniku powinno nastąpić w terminie do …. od daty dostarczenia materiału do badania.

Udzielający zamówienia wymaga, aby badania świadczone były przez osoby posiadające uprawnienia i kwalifikacje zawodowe i inne wymagania podmiotowe określone w przepisach ogólnych. Udzielający zamówienia wymaga, aby przedmiotowe badania wykonywane były na sprzęcie medycznym posiadającym aktualne testy i świadectwa.

Udzielający zamówienia wymaga, aby Przyjmujący zamówienie poddał się kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie wymagań określonych w szczegółowych materiałach informacyjnych o przedmiocie postępowania.

Przyjmujący zamówienie zobowiązany jest do prowadzenia dokumentacji medycznej osób objętych badaniami, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów.

Cena jednostkowa powinna zawierać całościowy koszt badania.

Wynagrodzenie za świadczone usługi rozliczane będzie po wykonaniu badania, jako iloczyn liczby badań i ceny jednostkowej za wykonane badanie.

Zapłata za wykonane badania będzie następowała na podstawie wystawionych faktur przez Przyjmującego zamówienie w okresach miesięcznych, wraz z dołączonym imiennym wykazem ilości wykonanych badań, rodzajem badania, imienia i nazwiska lekarza kierującego w terminie 30 dni od daty dostarczenia Udzielającemu zamówienie prawidłowo wystawionej faktury wraz z wykazem.

3.    Termin realizacji umowy: od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.03.2024 r. (15 miesięcy).

4.    Kryteria wyboru ofert: 100% cena (najniższa cena, waga kryterium  – 100% cena).

5.    Sposób przygotowania oferty i jej zawartość:

Ofertę należy sporządzić w języku polskim, w formie pisemnej. Kompletna oferta musi zawierać:

1)     wypełniony formularz ofertowy – załącznik nr 1; przy czy ceny określone w złożonej ofercie nie ulegną podwyższeniu przez cały okres realizacji zamówienia; cena ofertowa powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia; cena ofertowa musi być podana w złotych polskich cyfrowo i słownie,

2)     pełnomocnictwo(a) do działania w imieniu wykonawcy (podpisanie oferty, reprezentowanie wykonawcy, ewentualnie inne działania np. podpisanie umowy) – o ile umocowanie(a) osoba(ób) występującej(ych) w imieniu wykonawcy nie wynikają z innych złożonych dokumentów (jeżeli dotyczy),

3)     aktualny wypis z CEIDG lub odpis z KRS,

4)     aktualny wypis z rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, o którym mowa w art. 100 ustawy o działalności leczniczej lub zaświadczenie o wpisie do rejestru,

5)     polisę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy udzielaniu świadczenia zdrowotnego będącego przedmiotem postępowania, na warunkach określonych w art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej i Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (Dz.U.2019.866);

6)     dokument potwierdzający wpis pracowni wykonującej badania do ewidencji prowadzonej przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych.

6.    Miejsce i termin złożenia ofert:

1.      Ofertę należy złożyć do dnia 13 grudnia 2023r. do godz. 15.00 w Biurze Podawczym Szpitala lub mailowo na adres: metorg@spzozsieradz.pl w tytule z napisem „Oferta cenowa – wykonywanie badań toksykologicznych”.

2.      Termin związania z ofertą: 30 dni.

7.    Osoby wskazane do kontaktu: Pani Małgorzata Gawron, tel. 43-822-40-99,

e-mail.: metorg@spzozsieradz.pl