Wsparcie

Przypominamy o trwającym „Programie kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego dla mieszkańców województwa łódzkiego” finansowanego w całości ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

Program realizowany jest przez Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi.

Z Programu mogą skorzystać pary będące mieszkańcami województwa łódzkiego, z wcześniej niezdiagnozowaną niepłodnością.

W ramach Programu realizowanego przez Szpital im. M. Madurowicza - Położnictwo, Patologia Ciąży, Neonatologia oferowanych jest 168 rodzajów świadczeń, między innymi konsultacje specjalistyczne, opieka psychologiczna, badania laboratoryjne, badania specjalistyczne m.in. hormonalne, genetyczne, immunologiczne, mikrobiologiczne oraz diagnostyka obrazowa. O wyborze diagnostyki i przebiegu leczenia indywidualnie zadecyduje lekarz koordynator.

Do udziału w Programie obowiązują zapisy, a więcej informacji mogą uzyskać Państwo pod numerem telefonu: 724 722 243.

#wojewodztwolodzkie #szpitalsieradz #prokreacja #program