UNIESZKODLIWIANIE
Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu zgodnie z umową nr 131/OZ/D/2022 w formie dotacji podpisaną w dniu 03.06.2022 r. z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zrealizował zadanie pn.:

"Unieszkodliwianie odpadów medycznych powstających w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 w Szpitalu Wojewódzkim im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu"
w ramach programu priorytetowego „Wsparcie szpitali w realizacji zadań z zakresu ochrony środowiska w związku z pandemią koronawirusa”. Wartość ogólna zadania wynosiła: 409.796,40 PLN Wysokość dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wynosiła: 350.000,00 PLN.