7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia. To doskonały moment, by zatrzymać się na chwilę i wyrazić wdzięczność Pracownikom wszystkich jednostek Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu. Dziękujemy za codzienną odpowiedzialność, zaangażowanie i profesjonalizm oraz za empatię i troskę, które mają ogromne znaczenie dla naszych Pacjentów.
Państwa praca to fundament sprawnie funkcjonującej opieki zdrowotnej. Dziękujemy, że jesteście!
Biuletyn Informacji Publicznej 
