Świadczenia

Notatka Służbowa dot. zapytania o cenę w zakresie:

Badania videonystagmografii z opisem
 Wpłynęła jedna oferta.
Postanowiono wybrać ofertę: SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego UM w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź.

Sieradz, dn. 7.12.2023 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

1.     Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu, ul. Armii Krajowej 7, 98-200 Sieradz

adres poczty elektronicznej (e-mail): sekretariat@szpitalsieradz.pl

adres internetowy: www.szpitalsieradz.pl

tel. (43) 827 54 26

zaprasza do złożenia oferty na: wykonywanie badań videonystagmografii (VNG) z opisem.

2.    Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie badań videonystagmografii (VNG) z opisem.

Badania wykonywane będą na podstawie skierowania wystawionego przez Udzielającego zamówienie.

Przyjmujący zamówienie nie ponosi kosztów transportu pacjenta na badanie.

Udzielający zamówienia wymaga, aby badania świadczone były przez osoby posiadające uprawnienia i kwalifikacje zawodowe i inne wymagania podmiotowe określone w przepisach ogólnych. Udzielający zamówienia wymaga, aby przedmiotowe badania medyczne wykonywane były na sprzęcie medycznym posiadającym aktualne testy i świadectwa.

Udzielający zamówienia wymaga, aby Przyjmujący zamówienie poddał się kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie wymagań określonych w szczegółowych materiałach informacyjnych o przedmiocie postępowania.

Przyjmujący zamówienie zobowiązany jest do prowadzenia dokumentacji medycznej osób objętych badaniami, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów.

Cena jednostkowa powinna zawierać całościowy koszt badania.

Wynagrodzenie za przeprowadzone badania rozliczane będzie po wykonaniu badań, jako iloczyn liczby przebadanych osób i ceny jednostkowej za wykonane badanie.

Zapłata za wykonane badania będzie następowała na podstawie wystawionych faktur przez Przyjmującego zamówienie w okresach miesięcznych, wraz z dołączonym imiennym wykazem ilości osób przebadanych i rodzajem przeprowadzonego badania w terminie 30 dni od daty dostarczenia Udzielającemu zamówienie prawidłowo wystawionej faktury wraz z wykazem.

3.    Termin realizacji umowy: od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.12.2024 r. (12 miesięcy).

4.    Kryteria wyboru ofert: 100% cena (najniższa cena, waga kryterium  – 100% cena).

5.    Sposób przygotowania oferty i jej zawartość:

Ofertę należy sporządzić w języku polskim, w formie pisemnej. Kompletna oferta musi zawierać:

1)    Wypełniony formularz ofertowy – załącznik nr 1; przy czy ceny określone w złożonej ofercie nie ulegną podwyższeniu przez cały okres realizacji zamówienia; cena ofertowa powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia; cena ofertowa musi być podana w złotych polskich cyfrowo i słownie.

2)    Pełnomocnictwo(a) do działania w imieniu wykonawcy (podpisanie oferty, reprezentowanie wykonawcy, ewentualnie inne działania np. podpisanie umowy) – o ile umocowanie(a) osoba(ób) występującej(ych) w imieniu wykonawcy nie wynikają z innych złożonych dokumentów (jeżeli dotyczy).

6.    Miejsce i termin złożenia ofert:

Ofertę należy złożyć do dnia 13.12.2023 r. do godz. 15.00 w Biurze Podawczym Szpitala lub mailowo na adres: metorg@spzozsieradz.pl w tytule z napisem „Oferta cenowa– badania videonystagmografii z opisem”.

Termin związania z ofertą: 30 dni.

7.    Osoby wskazane do kontaktu: Pani Małgorzata Gawron, tel. 43-822-40-99,

e-mail.: metorg@spzozsieradz.pl

Załączniki:

- Załącznik nr 1 – Formularz oferty

- Załącznik nr 2 – Klauzula informacyjna

1 zapytanie ofertowe - badanie videonystagmografii (VNG) z opisem 08.12.2023 11:34 doc 2,35 MB 2
2 Formularz_ofertowy badania dvideonystagmografii z opisem 08.12.2023 11:34 doc 55 KB 1
3 Klauzula_informacyjna_dla kontrahentów 08.12.2023 11:35 rtf 737,44 KB 1