Świadczenia

Notatka Służbowa dot. zapytania o cenę w zakresie:

Wykonywanie badań psychologicznych kierowców oraz badań zmierzchowych i wrażliwości na olśnienie

Wpłynęły dwie oferty:

1. Akademia Psychologiczna Sylwia Molska, ul Sarańska 5, 98-200 Sieradz
  2. Centrum Psychologiczne Jurga Elżbieta, 98-200 Sieradz, ul. Sikorskiego 5/40

Postanowiono wybrać ofertę:

1. Akademia Psychologiczna Sylwia Molska, ul Sarańska 5, 98-200 Sieradz

Sieradz, dn. 07.12.2023 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

1.       Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu, ul. Armii Krajowej 7, 98-200 Sieradz

adres poczty elektronicznej (e-mail): sekretariat@szpitalsieradz.pl

adres internetowy: www.szpitalsieradz.pl

tel. (43) 827 54 26

zaprasza do złożenia oferty na: wykonywanie badań psychologicznych kierowców oraz badań zmierzchowych i wrażliwości na olśnienie.

Termin realizacji umowy: od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.12.2024 r.

Wykonanie badań nastąpi na podstawie imiennego skierowania wystawionego przez Zamawiającego.

Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia dokumentacji medycznej osób objętych badaniami, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów.

Badania muszą być przeprowadzane na terenie miasta Sieradza.

Cena jednostkowa powinna zawierać całościowy koszt badania i konsultacji.

Wynagrodzenie za przeprowadzone badania rozliczane będzie po wykonaniu badań, jako iloczyn liczby przebadanych osób i ceny jednostkowej za wykonane badanie.

Zapłata za wykonane badania będzie następowała na podstawie wystawionych faktur przez Przyjmującego zamówienie w okresach miesięcznych, wraz z dołączonym imiennym wykazem ilości osób przebadanych i rodzajem przeprowadzonego badania.

2.      Warunki udziału w zamówieniu: posiadanie uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych kierowców w zakresie psychologii transportu na podstawie art. 87 ustawy z dnia 05 stycznia 2011 roku o kierujących pojazdami (t. j. Dz.U. z 2021 roku, poz. 1212 ze zm.).

3.      Kryteria wyboru ofert: 100% cena.

1)      Ceny określone w złożonej ofercie nie ulegną podwyższeniu przez cały okres realizacji zamówienia.

2)      Cena ofertowa powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia.

3)      Cena ofertowa musi być podana w złotych polskich cyfrowo i słownie.

4.      Sposób przygotowania oferty i jej zawartość:

Ofertę należy sporządzić w języku polskim, w formie pisemnej. Kompletna oferta musi zawierać:

·         wypełniony formularz ofertowy – załącznik nr 1;

·         Pełnomocnictwo(a) do działania w imieniu wykonawcy (podpisanie oferty, reprezentowanie wykonawcy, ewentualnie inne działania np. podpisanie umowy) – o ile umocowanie(a) osoba(ób) występującej(ych) w imieniu wykonawcy nie wynikają z innych złożonych dokumentów (jeżeli dotyczy).

5.      Miejsce i termin złożenia ofert:

1)      Ofertę należy złożyć do dnia 13 grudnia 2023r. do godz. 15.00 w Biurze Podawczym Szpitala lub mailowo na adres: metorg@spzozsieradz.pl w tytule z napisem „Oferta cenowa na badania psychologiczne kierowców oraz badania zmierzchowe i wrażliwości na olśnienie”.

2)      Termin związania z ofertą: 30 dni.

Osoby wskazane do kontaktu: Pani Małgorzata Gawron, tel. 43-822-40-99, e-mail.: metorg@spzozsieradz.pl

Załączniki:

- Załącznik nr 1 – Formularz oferty