Rada Społeczna Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu pozytywnie zaopiniowała powołanie Rady Pacjentów złożonej z seniorów.
Nowa inicjatywa będzie pełnić funkcję społeczną, przekazując potrzeby i głos środowiska pacjentów. Przed nami wspólna praca nad analizą i wdrażaniem nowych rozwiązań.
Witamy na pokładzie!
Biuletyn Informacji Publicznej 
