Przejdź do nawigacji Przejdź do treści
powołanie

Rada Społeczna Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu pozytywnie zaopiniowała powołanie Rady Pacjentów złożonej z seniorów.

Nowa inicjatywa będzie pełnić funkcję społeczną, przekazując potrzeby i głos środowiska pacjentów. Przed nami wspólna praca nad analizą i wdrażaniem nowych rozwiązań.

Witamy na pokładzie!

Udostępnij:

Może Cię zainteresować