Szanowni Państwo,
Dożynki Województwa Łódzkiego w Buczku już za nami !
To było wyjątkowe święto tradycji, lokalnej kultury i wspólnej radości.
Nasza placówka miała zaszczyt wziąć udział w wydarzeniu,
zaprezentować swoje usługi medyczne i świadczenia zdrowotne
oraz częstować gości pysznymi jabłkami i wypiekami przygotowanymi przez kuchnie szpitala.
Pragniemy wyrazić uznanie wszystkim Pracownikom Szpitala, którzy zaangażowali się w przygotowanie i godne reprezentowanie naszej placówki podczas tegorocznych Dożynek Województwa Łódzkiego
Dziękujemy wszystkim za rozmowy, uśmiechy i serdeczne przyjęcie !
Biuletyn Informacji Publicznej 
