Przejdź do nawigacji Przejdź do treści
Dożynki

Szanowni Państwo,


Dożynki Województwa Łódzkiego w Buczku już za nami !

To było wyjątkowe święto tradycji, lokalnej kultury i wspólnej radości.


Nasza placówka miała zaszczyt wziąć udział w wydarzeniu,

zaprezentować swoje usługi medyczne i świadczenia zdrowotne

oraz częstować gości pysznymi jabłkami i wypiekami przygotowanymi przez kuchnie szpitala.


Pragniemy wyrazić uznanie wszystkim Pracownikom Szpitala, którzy zaangażowali się w przygotowanie i godne reprezentowanie naszej placówki podczas tegorocznych Dożynek Województwa Łódzkiego

Dziękujemy wszystkim za rozmowy, uśmiechy i serdeczne przyjęcie !


Udostępnij:

Może Cię zainteresować