Rafałówka
Szpital Wojewódzki w Sieradzu Oddział Rehabilitacyjny dla Dzieci w Rafałówce

Pobierz film promocyjny.

Witamy
Ćwiczenia rehabilitacyjne Szpital Wojewódzki w Sieradzu Oddział Rehabilitacyjny dla Dzieci w Rafałówce wita na swoich stronach internetowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, ze swojej strony możemy zapewnić wysoki standard świadczonych usług.

Szpital Wojewódzki w Sieradzu Oddział Rehabilitacyjny dla Dzieci w Rafałówce jest placówką, której celem jest udzielanie świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia dzieci.

Pacjenci są przyjmowani do ZOZ-u na podstawie skierowań na leczenie szpitalne na druku "Skierowanie do szpitala", wystawianych przez lekarzy specjalistów z zakresu: rehabilitacji medycznej; ortopedii; neurologii; reumatologii.

Placówka zapewnia całodobową opiekę pielęgniarską, opiekę lekarzy specjalistów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, terapię zajęciową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii.

Świadczone są lekarskie porady ambulatoryjne w ramach Poradni Rehabilitacyjnej.
Do poradni pacjenci przyjmowani są na podstawie skierowań od lekarzy POZ i wszystkich specjalności medycznych na druku ,,Skierowanie do poradni specjalistycznej”

Szpital Wojewódzki w Sieradzu Oddział Rehabilitacyjny dla Dzieci w Rafałówce ma podpisaną umowę na świadczenie usług zdrowotnych z Łódzkim Wojewódzkim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia - pacjenci nie ponoszą kosztów leczenia. W listopadzie 2011 roku został zakupiony dodatkowy sprzęt do kinezyterapii (crosstrainer, cykloergometr, materace i piłki rehabilitacyjne).

Nasze motto

Troszczymy się o zdrowie i uśmiech każdego dziecka